Firma Forsinit istnieje na rynku od 2010 roku. Forma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku dotyczące współpracy środowisk naukowych z biznesem. Naszą kadrę stanowią pracownicy Politechniki Śląskiej z tytułami naukowymi z dziedzin: informatyki, elektroniki, telekomunikacji, metrologi czy elektrotechniki. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie poparte szeregiem publikacji naukowych obejmujących m. in. problemy związane z bezprzewodową transmisją danych, inteligentnymi systemami pomiarowymi oraz niezawodnością przesyłu informacji. 

 

FORSINIT wykorzystuje również doświadczenie dydaktyczne pracowników Politechniki Śląskiej organizując szkolenia techniczne w obszarze sieci komputerowych, oraz techniki mikroprocesorowej. Nasi współpracownicy legitymują się szeroką gamą certyfikatów, poświadczającą ukończenie specjalizowanych szkoleń branżowych firm takich jak: D-Link, Cisco, Fortinet, Opnet, Fluke, IBM, Oracle, ITIL i inne.  Firma w trakcie swojej działalności współpracowała i współpracuje z wieloma podmiotami z branży zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym. Możemy poszczycić się bardzo bliska współpracą z takimi firmami jak: Huawei, Sequence, D-Link, APA, Passus, DOMIQ, dla których to firm wykonywaliśmy szereg projektów i usług związanych z działalnością firmy.

 

Nasze motto, to rzetelne i profesjonalne podejście do klienta, które realizowane jest poprzez wnikliwą analizę jego potrzeb, oraz propozycję kompleksowego rozwiązania spełniającego indywidualne zapotrzebowania. Działamy elastycznie i jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie niemal każdego problemu z obszaru naszej działalności.